درباره ما

پیام مدیر عامل 

ما برای کیفیت کار می کنیم ، کیفیت بهتر در محصولاتمان ، کیفیت بهتر در زندگیمیان

 

1- شرکت بهسازین تهران(سهامی خاص) در تاریخ 1367/02/12 با شماره 69450 به ثبت رسید و در نیمه دوم همان سال فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات موتور سیکلت آغاز کرد و از سال 1374 به طراحی و ساخت انواع چراغ و قطعات پلیمری خودرو رو آورد. شرکت بهسازین تهران نخستین شرکت ایرانی است که توانست با صرف هزینه های تحقیقاتی درخور توجه و کسب دانش فنی در زمینه ساخت چراغهای پلیمری در داخل کشور به توفیق دست یابد.شرکت در خلال سالهای 74 تا 90 افزون بر 25 نوع انواع چراغ های خودرو از جمله محصولات شرکتهای سایپا و ایران خودرو، گروه بهمن ، کرمان خودرو و مدیران خودرو را از مرحله ایده تا طراحی و ساخت قالب تحت استاندارد CE اروپا راهبری کرد و به تولید انبوه رساند. شرکت از اواخر سال 79 برنامه اصلاحات ساختاری خود را آغاز نمود و توانست در مدت کوتاهی جایگاه مناسبی در زنجیره تامین شرکتهای خودروساز را بدست آورد و به همین سبب حجم قراردادهای شرکت با خودروسازان روزافزون گردید.

2- کارخانه جدید شرکت در سال 1375 در شهرک صنعتی شمس آباد در زمینی به مساحت 12000 مترمربع و با حدود 7500 مترمربع زیربنا شامل سالنهای تولید انبارها ، ساختمان مهندسی و اداری احداث گردید.

3- مالکیت شرکت خصوصی است و سرمایه ثبتی آن بالغ بر 80 میلیارد ریال می باشد.

تولیدات کنونی شرکت بشرح ذیل است :

الف : انواع چراغهای پراید

ب: انواع چراغهای پژو 405 و پارس

ج : چراغ ریو

د: چراغهای MVM

ه: چراغهای سمند

و: چراغهای ایسوزو،مزدا و نیسان

ز: انواع چراغهای اسپورت خودرو

 

 

ما تا سال 1398 جزو سه شرکت برتر صنعت خود در ایران خواهیم بود    

 

آدرس کارخانه

آدرس :
اتوبان تهران قم , شهرک صنعتی شمس آباد , بلوار سروستان , گل سرخ دهم
تلفن :
56232353-5 021
فکس :
56232681 021
وب سایت :
www.behsazin.com
ایمیل :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

شرکت بهسازین تهران نخستین شرکت ایرانی است که توانست با صرف هزینه های تحقیقاتی درخور توجه و کسب دانش فنی در زمینه ساخت چراغهای پلیمری در داخل کشور به توفیق دست یابد.

logo

طراحی و پشتیبانی : نواندیشان آی تی